Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 13. bölüm fragmanı izle: Deniz bunalımda
Seviyor Sevmiyor 13. bölüm fragmanı izle: Deniz bunalımda
Seviyor Sevmiyor 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde sırrı saklamaktan bir hayli rahatsız olan Deniz, herkesin içinde sırrı açıklamaya yelteniyor.
Magazin 3 Ekim 2016 - 11:14

ATV’nin büyük ses getiren romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor’un 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, Deniz’i (İrem) ziyarete geliyor. Kapıyı ise gerçek Deniz açınca yakışıklı adam bir hayli şaşırıyor. İrem’le Deniz drumu toparlamakta bir hayli zorlanıyor. Öte yandan Deniz sırrı saklamaktan bir hayli rahatsız… Üçü arabada birlikteyken Deniz söylemeye yelteniyor. Bakalım sır ortaya çıkacak mı?

Seviyor Sevmiyor’un 13. bölümü 9 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İki adam Deniz yüzünden restleşirler.

Dergi’nin yirminci yıl kutlamaları yaklaşmaktadır. Hazırlıklar yapılırken Yiğit Deniz’den etkilendiği için ondan uzak durmaya çalışır. Bunun gerginliği işe de yansır. İşi Deniz’e ofiste herkesin ortasında bağırmaya kadar vardırır. Bu olay Yiğit’le Tuna’yı da karşı karşıya getirir. İki adam Deniz yüzünden restleşirler. İrem ise Tuna’nın Deniz’e olan ilgisini öğrenir. Deniz tehlikesinden kurtulmak için, Tuna’yla ikisini baş göz etmeye karar verir. Ama Yiğit’i de işin içine katarak hazırladığı dörtlü buluşma hiç de düşündüğü gibi olmaz. Tuna ve Yiğit’in birbirleriyle rekabete giriştiği macera dolu bir geceye dönüşür. Yaşadıkları gece iki çift için de aralarındaki ilişkiyi sorguladıkları ve ciddi kararlar aldıkları bir sürece dönüşür. Tam hepsi, kendilerince doğru yolu bulduklarına inandıklarında, Yiğit istemeden her şeyi alt üst edecek bir hamle yapar.

Son güncelleme: 12:54 - 03.10.2016