Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 14. bölüm 2. fragmanı izle: Gazi başa geçti Deniz tehlikede
Seviyor Sevmiyor 14. bölüm 2. fragmanı izle: Gazi başa geçti Deniz tehlikede
Seviyor Sevmiyor 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Gazi derginin başına geçiyor ve ilk iş olarak Deniz'i işten çıkaracağını açıklıyor.
Magazin 14 Ekim 2016 - 11:47

ATV’nin pazar günleri ilgiyle izlenen dizisi Seviyor Sevmiyor’un 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Asena Gazi’yi derginin başına geçiriyor. Gazi’yle konuşan Neşe şirkete çalışmayan bir kişi olduğunu açıklayarak Deniz’in ismini veriyor. İşten çıkarma işi ise Yiğit’e düşüyor. Yiğit utana sıkıla büyük bir acı içerisinde bunu açıklıyor.

İLGİLİ HABERSeviyor Sevmiyor 14. bölüm fragmanı izle: Yiğit kaskatı kesiliyorSeviyor Sevmiyor 14. bölüm fragmanı izle: Yiğit kaskatı kesiliyor

YİĞİT İREM’E BAĞIRIYOR

Tuna’nın Deniz ile sevgili olduğunu açıklamasının ardından bu olaya çok sevinen İrem sürekli Yiğit’e onların ne kadar uyumlu bir çift olduğundan bahsediyor. Zaten ikiliyi deli gibi kıskanan Yiğit, en sonunda dayanamıyor ve İrem’e bağırmaya başlıyor.

Seviyor Sevmiyor 14. bölümü ile 16 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında…

Son güncelleme: 15:00 - 14.10.2016