Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 15. bölüm 2. fragman izle: Yiğit’le İrem’in evlenme vakti geliyor
Seviyor Sevmiyor 15. bölüm 2. fragman izle: Yiğit’le İrem’in evlenme vakti geliyor
Seviyor Sevmiyor 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz'in kovulmasının ardından Yiğit de işten ayrılıyor.
Magazin 21 Ekim 2016 - 14:53

ATV’nin pazar günleri “O Ses Türkiye” yarışması ile başa baş bir mücadele içerisinde olan dizisi Seviyor Sevmiyor’un 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölüm Deniz’in şirketten kovylmasının ardından Yiğit de resti çekiyor ve istifa ediyor. İkili birbirlerini sevmelerine rağmen Yiğit’le İrem’in evlenme vakti geliyor. Bakalım İrem’in hayalleri gerçekleşecek mi?

Seviyor Sevmiyor 15. bölümü ile 23 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında…İLGİLİ HABERSeviyor Sevmiyor 15. bölüm fragmanı izle: Kimlik kriziSeviyor Sevmiyor 15. bölüm fragmanı izle: Kimlik krizi

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tuna herkesin içinde Deniz’le sevgili olduklarını açıklar. Bu açıklama herkese sürpriz olduğu gibi Deniz için de sürpriz olmuştur.

Deniz ve Tuna bu duruma herkesi ikna etmeleri için sevgili gibi davranmak zorundadırlar. Yalnız ufak bir sorun vardır; İrem çok ikna olmuş gibi görünmemektedir. Deniz ve Tuna, İrem’i ikna etmek için türlü yollara başvuracaklar, kendilerini komik durumlara düşüreceklerdir. Yiğit ise her şeyi İrem’e itiraf edecekken Deniz’in ısrarı üzerine vazgeçer. Ancak bu durum İrem için bir soru işareti olarak kalmıştır. Yiğit’in söyleyeceği şey, Deniz ve Tuna’nın aniden sevgili olmaları… Bütün bunlar İrem’in kafasını karıştırmaktadır. Gazi’nin kimliğini açıklaması ile ofisten bir kişinin işine son verilmesine karar verilir. Acaba bu kişi kim olacaktır? Son gelen ilk gider kaidesi mi işleyecektir?