Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 15. bölüm fragmanı izle: Kimlik krizi
Seviyor Sevmiyor 15. bölüm fragmanı izle: Kimlik krizi
Seviyor Sevmiyor 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, Deniz'in evine giderek evlilik için Elif Hanım'la konuşuyor ve ortalık karışıyor.
Magazin 17 Ekim 2016 - 14:40

ATV’nin sevilen romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor’un 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit Elif Hanım’ın evine gidiyor ve Deniz’le (İrem) evlenmek istediğini açıklıyor ve İrem’in kimliğini istiyor. Ne olduysa bundan sonra oluyor. İrem kimliğin açığa çıkmaması için uğraş verirken kızının üzgün olduğunu anlayan Elif Hanım ise İrem’in kimliğinin açığa çıkması için uğraş veriyor. Sonunda kimlik ters bir şekilde masanın üzerine düşüyor. Bakalım Yiğit gerçeği öğrenebilecek mi?

Seviyor Sevmiyor 15. bölümü ile 23 Ekim Pazar ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tuna herkesin içinde Deniz’le sevgili olduklarını açıklar. Bu açıklama herkese sürpriz olduğu gibi Deniz için de sürpriz olmuştur.

Deniz ve Tuna bu duruma herkesi ikna etmeleri için sevgili gibi davranmak zorundadırlar. Yalnız ufak bir sorun vardır; İrem çok ikna olmuş gibi görünmemektedir. Deniz ve Tuna, İrem’i ikna etmek için türlü yollara başvuracaklar, kendilerini komik durumlara düşüreceklerdir. Yiğit ise her şeyi İrem’e itiraf edecekken Deniz’in ısrarı üzerine vazgeçer. Ancak bu durum İrem için bir soru işareti olarak kalmıştır. Yiğit’in söyleyeceği şey, Deniz ve Tuna’nın aniden sevgili olmaları… Bütün bunlar İrem’in kafasını karıştırmaktadır. Gazi’nin kimliğini açıklaması ile ofisten bir kişinin işine son verilmesine karar verilir. Acaba bu kişi kim olacaktır? Son gelen ilk gider kaidesi mi işleyecektir?