Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 17. bölüm 2. fragmanı izle: Deniz Yiğit’e ateş püskürüyor
Seviyor Sevmiyor 17. bölüm 2. fragmanı izle: Deniz Yiğit’e ateş püskürüyor
Seviyor Sevmiyor 17. bölüm fragmanı yayınladı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Zeynep, Yiğit'e ateş püskürüyor.
Magazin 4 Kasım 2016 - 11:37

ATV’nin pazar günlerine damga vuran dizisi Seviyor Sevmiyor’un 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz, Yiğit’e giderek aşk meşk işlerine son verdiğini belirtip ona atşe püskürüyor. Öte yandan annesinin verdiği tavsiye üzerine Deniz’in kafası karışıyor yoksa Deniz, Tuna ile yakınlaşacak mı?

SEVİYOR SEVMİYOR 17. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Seviyor Sevmiyor 17. bölümü ile 6 Ekim Pazar ATV ekranlarında…İLGİLİ HABERSeviyor Sevmiyor 17. bölüm fragmanı izle: İrem her şeyi açıkladıSeviyor Sevmiyor 17. bölüm fragmanı izle: İrem her şeyi açıkladı

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kazada Yiğit’e bir şey olmaz ancak İrem’in durumu kritiktir. Yiğit onu hastaneye yetiştirir, hayati tehlike atlatılır ama İrem uyandığında beklenmedik durumla karşılaşırlar; İrem beyin sarsıntısı sebebiyle bir çeşit geçici demans yaşamakta ve 17 yaşından sonrasını hatırlamamaktadır. Tuna ve Deniz bu süreçte sırrı açık edebileceğini düşünerek İrem’i Yiğit’ten uzak tutmaya çalışırlar. Birlikte vakit geçiren İrem ve Deniz, İrem’in rahatsızlığı sebebiyle tam bir 17 yaşa dönüş yaşamaya başlayıp, bir yerden sonra bunun tadını çıkarırken diğer tarafta Tuna, Yiğit’in başında bekçilik yapmakta, bir yandan da kitapla gelen şöhretin “bedellerini” ödemekle uğraşmaktadır. Her şey yolunda giderken Deniz’in annesi Elif’in Yiğit’e yazdığı ve bütün sırrı anlattığı mektup bütün planları bozacak ve İrem karşılaştığı Yiğit’e söylememesi gereken bir şey söyleyerek geri dönüşü olmayan bir yolun kapısını açacaktır.