Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 17. bölüm fragmanı izle: İrem her şeyi açıkladı
Seviyor Sevmiyor 17. bölüm fragmanı izle: İrem her şeyi açıkladı
Seviyor Sevmiyor 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem kendi ağzıyla Yiğit'e Deniz olmadığını açıklıyor.
Magazin 31 Ekim 2016 - 14:46

ATV’nin pazar günleri zirveyi elden bırakmayan dizisi Seviyor Sevmiyor’un 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem kazanın ardından hafıza kaybı yaşayınca kendisinin Deniz olmadığını Yiğit’e açıklıyor. Fakat gerçek Deniz durumun açığa çıkmaması için elinden geleni yapıyor. Öte yandan Tuna ise Deniz’le oynaığı sevgili oyunundan bir hayli rahatsız ve büyük bir acı içerisinde…

Seviyor Sevmiyor 17. bölümü ile 6 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kazada Yiğit’e bir şey olmaz ancak İrem’in durumu kritiktir. Yiğit onu hastaneye yetiştirir, hayati tehlike atlatılır ama İrem uyandığında beklenmedik durumla karşılaşırlar; İrem beyin sarsıntısı sebebiyle bir çeşit geçici demans yaşamakta ve 17 yaşından sonrasını hatırlamamaktadır. Tuna ve Deniz bu süreçte sırrı açık edebileceğini düşünerek İrem’i Yiğit’ten uzak tutmaya çalışırlar. Birlikte vakit geçiren İrem ve Deniz, İrem’in rahatsızlığı sebebiyle tam bir 17 yaşa dönüş yaşamaya başlayıp, bir yerden sonra bunun tadını çıkarırken diğer tarafta Tuna, Yiğit’in başında bekçilik yapmakta, bir yandan da kitapla gelen şöhretin “bedellerini” ödemekle uğraşmaktadır. Her şey yolunda giderken Deniz’in annesi Elif’in Yiğit’e yazdığı ve bütün sırrı anlattığı mektup bütün planları bozacak ve İrem karşılaştığı Yiğit’e söylememesi gereken bir şey söyleyerek geri dönüşü olmayan bir yolun kapısını açacaktır.