Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı izle: Deniz Tuna aşkı!
Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı izle: Deniz Tuna aşkı!
Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz büyük bir değişime adım atıyor ve Tuna'ya bir şans vermeyi deniyor.
Magazin 8 Kasım 2016 - 10:50

ATV’nin beğeni ile izlenen romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor’un 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, İrem’le ilişkisine son veriyor ve önünde hiçbir engel kalmadığını düşünüyor. Fakat aşık olduğu Deniz aynı Deniz değil. Büyük fedakarlıklar yapan Deniz, artık Tuna’ya bir şans vermeyi düşünüyor. Tuna ise mutluluktan havalara uçuyor. Bakalım bu karmaşa nasıl sonuçlanacak?

Seviyor Sevmiyor 18. bölümü ile 13 Ekim Pazar günü ATV ekranlarında…

ZEYNEP ÇAMCI KİMDİR

Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 tarihinde Bodrum'da dünyaya geldi. Sevilen oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Zeynep Çamcı, 2010 yılında Şahan Gökbakar ile “Recep İvedik 3” filminde izleyiciyle buluştu. 2012 yılında “Leyla İle Mecnun” dizisinde rol aldı. 2013 yılında “Beni Böyle Sev” adlı dizide Alper Saldıran, Eda Ece, Burcu Biricik, Selen Uçer, Altan Gördüm, Lale Mansur, Güven Kıraç ile oynadı. Yine 2013 yılında “Meryem” filminde Meryem'i canlandırdı ve bu rolle 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivalinde En iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı. Fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlidir.