Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 19. bölüm fragmanı izle: Yiğit çılgına döndü
Seviyor Sevmiyor 19. bölüm fragmanı izle: Yiğit çılgına döndü
Seviyor Sevmiyor 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem, Yiğit'e bir CD göndererek kendisinin "Deniz" olmadığını itiraf ediyor.
Magazin 14 Kasım 2016 - 14:59

Yeni sezonda güzel işlere imza atan Seviyor Sevmiyor dizisinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem bir CD hazırlayıp Yiğit’e gönderiyor. CD’nin içersinde ise tüm yaşananların bir oyun olduğunu aslında kendisinin Deniz değil İrem olduğunu açıklıyor. Bu itiraf sonrası Yiğit çılgına dönerek ofisi birbirine katıyor.

Seviyor Sevmiyor 19. bölümü ile 20 Kasım Pazar akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit, İrem'den ayrıldıktan sonra kendisi için Deniz'le önünde hiçbir engel kalmadığını düşünmektedir.

Yiğit, İrem’den ayrıldıktan sonra kendisi için Deniz’le önünde hiçbir engel kalmadığını düşünmektedir. Öte yandan Deniz, Tuna’yla beraberdir ve Yiğit’in ayrıldığını duyunca şoke olur. Üstüne üstlük Yiğit kurtarıcı olarak dergiye geri dönmüştür. İrem ise ayrılık acısını çok kolay atlatmış gibidir. Derginin yeniden ayağa kalkması için herkes büyük özveriyle çalışırken, Deniz Yiğit’e, Tuna’yla birlikte olduğunu bir türlü söyleyemez. Yiğit ise Deniz’in sürekli ondan kaçmasına anlam veremez. En sonunda Yiğit, Deniz’le her şeyi açık açık konuşmak için Deniz’i çok tanıdık bir yolculuğa çıkarmaya karar verir.