Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 21. bölüm fragmanı izle: Deniz “Evet – hayır” arasında kalıyor
Seviyor Sevmiyor 21. bölüm fragmanı izle: Deniz “Evet – hayır” arasında kalıyor
Seviyor Sevmiyor 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit'in evlenme teklifine Deniz ne cevap verecek?
Magazin 28 Kasım 2016 - 08:20

Her bölümü beğeniyle izlenen Seviyor Sevmiyor’un 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Oynanan tüm oyunları öğrenen Yiğit her şeye rağmen Deniz’e evlilik teklifi ediyor. Deniz ise “Hayır” demiyor fakat “Evet” de diyemiyor. Tuna’ya olaydan bahseden Deniz, bakalım nasıl bir karar alacak.

Seviyor Sevmiyor 21. bölümü ile 4 Aralık Pazar akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit İrem’in yolladığı cd’yi izler ve her şeyi öğrenir. Mahvolur. Yiğit, Deniz’le yüzleşip, bağırıp çağırıp nefretini kusmayacaktır. Önce İrem’le yüzleşir. Kendisine yolladığı cd’den kimsenin haberi olmayacaktır. Yiğit ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi Deniz’in karşısına çıkar. Yiğit’in planı nedir? Ne yapmayı düşünmektedir? İntikam mı alacaktır yoksa vicdanına yenik düşüp aşık olduğu kadını affetmeyi mi seçecektir? İrem ve Deniz’in arası bozuktur. Tuna’dan ayrılan Deniz, İrem’e sığınır fakat Zuzu’lar artık eskisi gibi değildir, hiçbir şey artık eskisi gibi değildir. Tuna ise Deniz’le ayrılmanın Deniz’in mutlu olması için yegane seçenek olduğuna kendisini inandırmıştır. Fakat atladığı bir şey vardır… Tuna, Deniz’e duyduğu aşkı nasıl içine gömecektir?