Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 3. yeni bölüm fragmanı izle: İrem’in zor anları
Seviyor Sevmiyor 3. yeni bölüm fragmanı izle: İrem’in zor anları
Sevmiyor Sevmiyor 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit'in İrem'le yakınlaşmasından haberdar olmayan Deniz, bu olayı öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek?
Magazin 24 Haziran 2016 - 12:52

ATV’nin yepyeni aşk dizisi Seviyor Sevmiyor’un 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz’in planları pek de umduğu gibi gitmiyor. Yiğit, Deniz olduğu sandığı İrem’le karşı karşıya geliyor ve olaylar gelişmeye başlıyor. Yakışıklı adam eve geliyor ve İrem’le hoşça vakit geçiriyor tam da bu esnada Deniz de eve giriş yapmak için hazırlanıyor. Bakalım Deniz, İrem’le Yiğit’i aynı evde görünce neler yaşanacak?

 

Seviyor Sevmiyor 3. bölümü ile 29 Haziran Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Yıllar sonra kokumu hatırladı biliyor musun?”

Deniz, en yakın arkadaşı İrem’i yerine geçirerek kurtulduğunu sandığı ilk aşkı Yiğit’le yeniden burun burunadır. Yiğit, Deniz’in yeni girdiği işindeki patronudur. Deniz, Yiğit’ten köşe bucak kaçmaya başlar. Ancak iş gereği sürekli bir araya gelmek durumunda kalırlar. Deniz’in durmadan eli ayağına dolaşır. Yiğit ise bu yeni stajyerden hiç hoşlanmaz. GoFlamingo dergisi için bir parti düzenlenecektir. Kızlar, partinin İrem’in çalıştığı otelde olacağını duyunca işler daha da karmaşık bir hal alır. Yiğit, İrem’i yani Deniz sandığı ilk aşkını Londra’da bilmektedir. Deniz, Yiğit’in İrem’i tanımaması için onu erkek kılığına sokar.