Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 4. bölüm 2. fragmanı izle: İrem Yiğit’ten hoşlanıyor
Seviyor Sevmiyor 4. bölüm 2. fragmanı izle: İrem Yiğit’ten hoşlanıyor
Seviyor Sevmiyor 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem, gönlünü yavaş yavaş Yiğit'ten kaptırmaya başlıyor.
Magazin 9 Temmuz 2016 - 13:42

ATV’nin hem eğlenceli hem de romantik bir aşk hikayesini konu alan dizisi Seviyor Sevmiyor’un 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz’in planı istediği gibi gitmiyor. İrem yavaş yavaş Yiğit’e gönlünü kaptırırken bu oyunun açığa çıkmasına ise tepki gösteriyor. İrem her şeyi Deniz’e itiraf edecek mi? Yiğit İrem’le konuşurken neden çıldırdı?

 

Seviyor Sevmiyor 4. bölümü ile 13 Temmuz Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

 

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deniz, Yiğit’in tüm aşağılamalarına rağmen istifa etmekten vazgeçer. Ona kendini kanıtlamaya karar verir. Bunun için moda ile ilgili terimleri öğrenmesi gerekmektedir. Bu konuda İrem ona destek olur. Yiğit, ilk aşkı sandığı İrem’in İstanbul’dan gitmediğini öğrenir. İrem, Yiğit’le otelde karşılaştıklarını Deniz’e itiraf etmek ister. Ancak Deniz, Yiğit hakkında hiçbir şey duymak istemez. İrem, Deniz’in ismini kullanarak Yiğit’le görüşmeye devam etmek zorunda kalır. İkili, Deniz’e yakalanmanın eşiğine gelirler. Acaba Deniz onları görecek midir?