Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 4. yeni bölüm 2. fragmanı izle: Deniz itiraf ediyor
Seviyor Sevmiyor 4. yeni bölüm 2. fragmanı izle: Deniz itiraf ediyor
Seviyor Sevmiyor 4. bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında yayınlanacak. Seviyor Sevmiyor yeni bölüm Deniz içtiği bozuk çayın etkisiyle birlikte Yiğit'e her şeyi itiraf ediyor.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 11:06

ATV’nin romantik bir o kadar da eğlenceli dizisi Seviyor Sevmiyor’un 4. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde hiç beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

 

Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan’dan randevu almıştır. Yiğit’in şoförlüğünü yapma işi Deniz’e kalır. Deniz, yolda Yiğit’i çileden çıkartacak bir hata yapar. İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır. Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit’i arayıp her şeyi itiraf eder.

 

Seviyor Sevmiyor’un 4. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

ATV CANLI İZLE

Seviyor Sevmiyor’un yeni bölümünü ATV’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

SEVİYOR SEVMİYOR 4. BÖLÜM

Son güncelleme: 12:01 - 13.07.2016