Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 5. bölüm 2. fragmanı izle
Seviyor Sevmiyor 5. bölüm 2. fragmanı izle
Seviyor Sevmiyor 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde işler iyice karmaşık bir hal almaya başlıyor.
Magazin 19 Temmuz 2016 - 18:55

ATV’nin hem eğlenceli hem de romantik dizisi Seviyor Sevmiyor’un 5. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz’in hala Yiğit’e aşık olaması İrem’i zor durumda bırakırken güzel kadının kalbi fena acıyor. İrem daha fazla dayanamayarak Yiğit’e telefon açıp “Konuşmamız lazım” diyor.

 

Seviyor Sevmiyor 5. bölümüyle 20 Temmuz Çarşamba akşamı ATV ekranlarında…

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Bu adam nasıl bu hale geldi?”

Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan’dan randevu almıştır. Yiğit’in şoförlüğünü yapma işi Deniz’e kalır. Deniz, yolda Yiğit’i çileden çıkartacak bir hata yapar. İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır. Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit’i arayıp her şeyi itiraf eder.