Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 6. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’in değişimi baş döndürüyor
Seviyor Sevmiyor 6. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’in değişimi baş döndürüyor
Seviyor Sevmiyor 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevşyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz'in büyük değişimi karşısında Tuna ve Yiğit adeta küçük dillerini yutuyor.
Magazin 16 Ağustos 2016 - 15:55

ATV’nin büyük bir aşk hikayesini konu alan romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor’un 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit Deniz’i gördüğünde büyüleniyor.

 

Şirkette Deniz ve Tuna’yı samimi bir şekilde gören Yiğit uyarılarda bulunuyor ve harekelerine dikkat etmelerini istiyor. Öte yandan Yiğit’le geziye gitmeye hazırlanan İnci, bu görevi Deniz’e veriyor ve İkili birlikte iş gezine çıkıyor.

YİĞİT VE TUNA KÜÇÜK DİLLERİNİ YUTTU

Gittikleri gezide yemek yemeye hazırlanan Yiğit, bir anda karşısında Tuna’yı görünce afallıyor. Yiğit ve Tuna yemek için Deniz’i beklerken ikisini de şaşkına uğratan bir gelişme yaşanıyor. Gösterişsiz ve çirkin Deniz gitmiş yerine baş döndüren güzelliğe sahip bir kadın gelmiş. Deniz’in bu halini gören Yiğit ve Tuna ise adeta küçük dillerini yutuyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.