Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 7. bölüm 2. fragmanı izle: Tuna ve Yiğit birbirine girdi
Seviyor Sevmiyor 7. bölüm 2. fragmanı izle: Tuna ve Yiğit birbirine girdi
Seviyor Sevmiyor 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Tuna ile Yiğit birbirine giriyor.
Magazin 25 Ağustos 2016 - 15:25

ATV’nin büyük bir beğeniyle izlenen romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor’un 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor’un yeni bölümde Tuna, alkol alıp Deniz ile Yiğit’in masasına geliyor ve Deniz’e ilanı aşk ediyor. Ardından Yiğit ve Tuna arasında kavga çıkıyor. Öte yandan Deniz tüm cesaretini toplayıp Yiğit’in karşına geçiyor ve kim olduğunu anlatmaya çalışıyor.

 

Seviyor Sevmiyor 7. bölümü ile 28 Ağustos Pazar akşamı ATV ekranlarında…

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit stajyer olarak gördüğü Deniz Aslan ile kendi çocukluk aşkı Deniz Aslan arasındaki benzerlikleri fark etmeye başlar. İrem ise Deniz rolünde hatalar yaparak Yiğit'in kendisinden şüphe duymasına ve uzaklaşmasına sebep olur. Tuna'nın Deniz'e özel ilgisi Deniz'e yakınlık duymaya başlayan Yiğit'in dikkatini çekmiştir. Yiğit kafa karışıklığı yaşarken İrem'in sürprizi tüm sorularının cevabını verecektir. Deniz ile Yiğit, Neşe'nin katılamadığı iş gezisine baş başa gitmek zorunda kalırlar. Yiğit ile Deniz'in baş başa vakit geçirmesine dayanamayan Tuna, Deniz'e sürpriz yapmak için yanlarına gider. Tuna bu ani gelişi ile Yiğit'i şaşırtırken, Deniz'in sürprizi ile Tuna ve Yiğit donakalacaktır.