Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 7. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’in kimliği ortaya çıkıyor
Seviyor Sevmiyor 7. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’in kimliği ortaya çıkıyor
Seviyor Sevmiyor 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, Deniz'in gerçek kimliğini öğreniyor.
Magazin 22 Ağustos 2016 - 13:19

ATV’nin büyük bir ilgi gören romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor’un 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Yiğit, Deniz’i görür görmez adeta küçük dilini yutuyor ve ilk defa ona karşı iltifat ediyor.

 

İREM YİĞİT’TEN AYRILDI

Bu oyuna daha fazla dayanamayan İrem, duygularına rağmen Yiğit’ten ayrılma kararı alıyor. Yiğit ise tek taş yüzüğü ile kalakalıyor. Öte yandan Yiğit, Deniz’in gerçek kimliğini öğreniyor.

Seviyor Sevmiyor 7. bölümü ile 28 Ağustos Pazar akşamı ATV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit stajyer olarak gördüğü Deniz Aslan ile kendi çocukluk aşkı Deniz Aslan arasındaki benzerlikleri fark etmeye başlar. İrem ise Deniz rolünde hatalar yaparak Yiğit’in kendisinden şüphe duymasına ve uzaklaşmasına sebep olur. Tuna’nın Deniz’e özel ilgisi Deniz’e yakınlık duymaya başlayan Yiğit’in dikkatini çekmiştir. Yiğit kafa karışıklığı yaşarken İrem’in sürprizi tüm sorularının cevabını verecektir. Deniz ile Yiğit, Neşe’nin katılamadığı iş gezisine baş başa gitmek zorunda kalırlar. Yiğit ile Deniz’in baş başa vakit geçirmesine dayanamayan Tuna, Deniz’e sürpriz yapmak için yanlarına gider. Tuna bu ani gelişi ile Yiğit’i şaşırtırken, Deniz’in sürprizi ile Tuna ve Yiğit donakalacaktır.

Son güncelleme: 12:08 - 23.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.