Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seviyor Sevmiyor 9. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’i şok eden hareket
Seviyor Sevmiyor 9. yeni bölüm fragmanı izle: Deniz’i şok eden hareket
Seviyor Sevmiyor 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem, Deniz'e ihanet ediyor bunu da itiraf etmek için kamera karşısına geçiyor.
Magazin 5 Eylül 2016 - 09:16

ATV’nin reytinglerin zirvesine oturan dizisi Seviyor Sevmiyor’un 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde İrem aşkı tercih ediyor ve Zeynep’i bir kenara bırakıyor. Her şeyden habersiz olan Zeynep ise İrem’in ihanetini görünce donakalıyor.

 

Seviyor Sevmiyor 9. bölümü ile 11 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz, İrem ve Yiğit’in yakınlaşmalarına ve evlilik teklifine şahit olmuştur. İrem ve Deniz’in arası bozulur. İkisi de acı çekerken farklı yöntemler seçerler. Deniz İstanbul’dan uzaklaşmak, evden taşınmak ister. Tuna bu yolculuğunda ona arkadaşlık edecektir. İrem ise vicdan azabı yüzünden Yiğit’i kendisinden soğutmaya çalışır. Tuna’nın Deniz’i yanında götürmesi tesadüf değildir. Tuna da artık bir eşiktedir… Belki de hayatının aşkını bulmuştur, belki de artık ona açılması her şeyi söylemesi gerekmektedir. Fakat ne İrem ne Deniz aradıkları huzuru bulamayacaklar, birbirlerinin boşluğunu kapatamayacaklardır. Madem İrem Denizsiz, Deniz de İremsiz olamıyor, geriye tek bir çare kalmaktadır. Barışacaklar ve her şeyi Yiğit’e olduğu gibi anlatacaklar. İrem ve Deniz, Yiğit’e vermek için bir itiraf mektubu döşenirler ve itiraf vakti gelir çatar.

Son güncelleme: 14:36 - 05.09.2016