Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevkat Yerimdar 16. ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Şevkat Yerimdar 16. ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Şevkat ve Esin sevgililiğin klasikleşmiş muhabbeti 'Önce sen kapat'ı komik bir şekilde yaşıyorlar. Şevkat kendisine özgü bir gerginlikle bu klişeyi de atlatıyor. Seval mahalleyi ne zaman terkediyor? Şevkat Yerimdar'da baba Don Corleone'ye benzeyen kişi kim? Reyting rekortmeni dizi bu hafta da tüm izleyicisini eğlenceye davet ediyor.
Magazin 10 Eylül 2017 - 11:04

Fox TV’nin reyting rekortmeni dizisi Şevkat Yerimdar’da bu hafta klasik sevgili diyaloğu olan ‘Sen kapat’ durumu yaşanıyor. Tüm izleyenler kahkahaya boğuluyor. Esin, Şevkat’i bulmaya çalışırken sinirleniyor. Şevkat Yerimdar Dizisi’nde bu hafta neler olacak? İşte tüm ayrıntılar ve daha fazlası…

16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şevkat ve Esin sevgililiğin klasikleşmiş muhabbeti ‘sen kapat’ı komik bir şekilde yaşıyorlar. Şevkat kendisine özgü bir gerginlikle bu klişeyi de atlatıyor. Seval mahalleyi ne zaman terkediyor?

15. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Seval, Şevkat ile Esin’in arasını açmak için planlarını devreye sokar. Bozkır’ın türkü bar açılışına davet edilmeyen Seval, bunu fırsat bilerek sitem eder ve kendisine hoşgeldin partisi düzenlenmesini ister. Mahalleli Seval’i kıramaz ve parti yapılır. Partiye son dakika gelen Esin ise, Seval ve Şevkat’i bir çift gibi oynarken görür. Bora mahalledeki bir binayı satın almıştır ve göz dağı vermek için kepçeyle yıkıma gelir. Mahalleli duruma engel olamaz. Bora ve Şevkat karşı karşıya kalır. Şevkat canı pahasına bu yıkıma izin vermeyecektir. Bora ise herşeye rağmen başladığı işi bitirmeye kararlıdır. Cuma şifalı taşlarla para kazanma peşine düşmüştür. Ama işler umduğu gibi gitmez

İŞTE 16. VE YENİ TANITIM FRAGMANI

 

 

Son güncelleme: 11:07 - 10.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.