Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevket Çoruh Cerattepe paylaşımında bulundu
Şevket Çoruh Cerattepe paylaşımında bulundu
Arka Sokaklar dizisiyle milyonların sevdiği bir isim haline gelen Şevket Çoruh'tan Cerattepe çıkışı.
Magazin 19 Eylül 2016 - 10:20

Şimdilerde, 25 Kasım’da vizyona girmesi planlanan ”Çakallarla Dans 4” filminin heyecanını yaşayan başarılı oyuncu Şevket Çoruh sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündemi de yakından takip ettiğini gösterdi. Sosyal ve siyasi konularda hesabından paylaşımlar yapmaktan çekinmeyen ve tepkisini dobra bir şekilde ortaya koyan Şevket Çoruh’un son paylaşımı, Cerattepe davası hakkında olmuş. Artvin’in Kafkasör Yaylası Cerattepe Mevkii’nde altın madeni çıkarılması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ‘ÇED olumlu’ kararına karşı çevrecilerin Rize İdare Mahkemesi’nde açtığı yürütmeyi durdurma davasında içinde bulunduğumuz gün kararın çıkması beklenirken, Çoruh yaptığı paylaşımla tavrını ortaya koymuş. İşte Şevket Çoruh’un o paylaşımı:

sevket-coruh-ic
BİRCE AKALAY DA DAVAYLA İLGİLİ PAYLAŞIMDA BULUNDU

Güzel ve başarılı oyunu Birce Akalay da içinde bulunduğumuz gün sonuçlanması beklenen Cerattepe davasıyla ilgili bir paylaşımda bulunmuş. Doğal hayatın önemine dikkat çeken Birce Akalay, paylaştığı fotoğrafın altına; “Bizim altınımız doğadır” diyen Artvin Halkını dinle.Çünkü o toprakların bilirkişisi yine Artvin halkının ta kendisinir! Bugün gerçekleşecek davanın takipçisiyiz” notunu düşmüş.

birce-akalay-ic
Son güncelleme: 12:33 - 19.09.2016