Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şevket Çoruh’tan Akit’e tepki
Şevket Çoruh’tan Akit’e tepki
Ankara'da yapılan hain saldırılarda, olay yerine gelen vatandaşları Akit, yine hedef gösterdi.
Burcu ÖZEN
Magazin 14 Mart 2016 - 14:03

Ankara’da meydana gelen hain saldırının ardından, olay yerine gelen bir vatandaş, korku dolu gözleri ve yaşadığı şokun etkisiyle sitem etmeye başladı. Olay yerinde yaralanan biri mi; yoksa yakınını kaybeden biri mi olduğu henüz bilinmeyen acılı vatandaşın sözleri saptırıldı ve Akit tarafından hedef gösterildi.

Şahsın videosunu -‘dininiz de yerin dibine batsın’ ifadeleri ‘duyarlı’ Müslümanlar tarafından tepkiyle karşılandı- diye yayınlayan site, ünlü isimlerden de halktan da tepki aldı. Yönlendirilmiş biri olduğu ima edilen vatandaş için tespit edilme çağrısı yapıldığını iddia eden Akit’e karşı halk kimliği henüz belirlenemeyen vatandaşın yanında oldu.

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, Akit’in haberini paylaşarak ‘Bu adam kim?’ sorusuna ‘benim’ cevabını verdi.

 

“Dininiz de, ülkeniz de, faşistliğiniz de, iktidarınız da; bir genç kız hayatı etmez. Hepinizin dini de, ırkı da yerin dibine batsın. İktidarınız da, paranız da, başkanlığınız da… Hepsi yerin dibine batsın! Bu kadar…”

Son güncelleme: 14:07 - 14.03.2016