Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı paylaştı herkes Acun’u merak etti
Şeyma Subaşı paylaştı herkes Acun’u merak etti
Geride bıraktığımız temmuz ayının ortalarında 13 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşanan Acun Ilıcalı, o zamandan bu yana sevgilisi Şeyma Subaşı ile mutluluk pozları vermeyi sürdürüyor.
Magazin 20 Eylül 2016 - 16:01

Yapımcı, sunucu ve kanal sahibi Acun Ilıcalı, son zamanlarda sosyal medyada daha fazla görünür oldu. Bunun en önemli sebebi de sevgilisi Şeyma Subaşı ile birlikte çekilmiş pozlarının Subaşı tarafından sıklıklı paylaşılıyor oluşu. Özellikle 13 yıllık eşini boşadıktan sonra bu tarz fotoğrafların artması dikkatlerden kaçmazken, Subaşı’nın son paylaşımı İspanya’dan olmuş. Acun Ilıcalı ve kendisinin dışında İspanya’da top koşturan Arda Turan’ın da karede bulunduğu poz 15 binin üzerinde beğeni alırken, fotoğrafa yapılan çok sayıda yorumda dikkat çeken nokta Acun Ilıcalı’nın ayağının çıplak oluşu olmuş. Yüzlerce yorum alan fotoğrafta pek çok isim, Acun Ilıcalı ile adeta özdeşleşen parmak arası terliklerin neden olmadığını sormuş.

seyma-subasi-ic