Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’na hakaretten ceza aldı
Şeyma Subaşı’na hakaretten ceza aldı
Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ve kızının annesi Şeyma Subaşı, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle Arto hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Magazin 14 Haziran 2016 - 08:30

Şeyma Subaşı, şarkıcı Arto’nun Twitter’dan kendisi hakkında ağır hakaret içeren paylaşımlarda bulunduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Sabah’ta yer alan habere göre polis ifadesinde mesajları yazdığını kabul eden Arto, mahkemede mesajları Subaşı’na değil başka birine yazdığını söyledi. İstanbul Asliye Mahkemesi’ndeki karar duruşmasında Arto 116 gün adli para cezasına çarptırıldı. Ceza günlüğü 40 liradan 4 bin 640 liraya çevrildi. Ceza 10 taksitte ödenebilecek.

Şeyma Subaşı kimdir?

2 Temmuz 1990 yılında doğan Subaşı İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı bölümünü bitirdi.  Bazı ünlü tasarımcıların defilelerinde mankenlik yaptı, 2006’da “Deniz Akkaya ile Top Model” yarışmasına katıldı.

Üniversite okuduğu yıllarda  Acun Ilıcalı' nın o dönemlerde çok izlenen televizyon programı “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasına katılan Şeyma Subaşı,  69.000 TL kazanarak yarışmadan ayrıldı. Daha sonra yine Acun Ilıcalı' nın hazırladığı “Yok Böyle Dans” adlı yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmıştır.

Son güncelleme: 16:24 - 14.06.2016