Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezen Aksu bir türlü uyumuyor
Sezen Aksu bir türlü uyumuyor
Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu’nun günlerdir travma hali yaşadığını belirterek “sürekli yanındayız ama asla uyutamıyoruz” dedi.
Magazin 10 Mart 2016 - 13:36

Magazin gündemini ekranlara taşıyan Elifnağme programı için; Sezen Aksu'nun Beylerbeyi'ndeki stüdyosunda Emel Müftüoğlu ile yapılan özel röportaj 360'da yayınlandı. Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu'nun annesini kaybettikten sonra ağır bir travma yaşadığını belirterek şunları ekledi: “Her şeyin karşısında dik durmaya çalışıyor. Bir öğretmen çocuğu olarak bizi yanında tutmaya çalışıyor. Sonuçta her ölüm zamansızdır. Anne bambaşka bir şeydir. Bir travma yaşadı belli etmiyor ama yalnız kaldığında çok üzülüyor. Yalnız bırakmamaya çalışıyorum. Vefattan bu yana hiç uyumuyor”

Foto: Bülten

CENAZE EVİNE ŞARKI DİNLETMEYE GELENLER OLDU

Bütün bu yaşananlara rağmen Sezen Aksu'nun güçlü kalmaya çalıştığını da sözlerine ekleyen Emel Müftüoğlu “Sezen Aksu basında yer alan haberlerdeki gibi cenazeye katılamayanlar için her hangi bir şey söylemez. Bunları konuşmaz.

Foto: Bülten

Ayrıca gelmeyenler de sürekli aradılar. Ancak cenaze evinde sırf fotoğraf çektirmek için gelenleri hatta şarkısını dinletmek için konuşanları gördüm” dedi.