Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezen Aksu’nun kirasını ödeyemediği iddia edildi
Sezen Aksu’nun kirasını ödeyemediği iddia edildi
Türk Pop’unun 'Minik Serçe' lakaplı şarkıcısı Sezen Aksu'nun evinin iki kirasını ödeyemediği ve ev sahibinin harekete geçtiği iddia ediliyor.
Magazin 23 Kasım 2016 - 09:56

Sezen Aksu, Küçüksu'daki stüdyo evinin 11 bin liralık 2 kirasını ödemediği ve bu durum karşısında çaresiz kalan ev sahibinin ise Serçe'ye ihtar yollayacağı iddia edildi.

Güneş’in haberine göre, Anadolu Yakası Küçüksu'da stüdyo olarak kullandığı ve dostlarını ağırladığı evin 11 bin liralık 2 kirasını ödeyemediği iddia edilen Minik Serçe’ye kızan mal sahibinin ise Aksu'ya noterden ihtar çekerek, bir an önce kira bedellerini tahsil etmek istediği öğrenildi. Bunun dışından Kanlıca'da mal sahibi olduğu bir yalısı olan Aksu, Küçüksu'da ki evi de müstakil olması ve komşulara fazla ses gitmemesinden tercih ettiği biliniyor.

50 MİLYONLUK YALISI VAR

62 yaşında olan ve yetmişlerden itibaren hayatımızda olan Aksu, geçtiğimiz senelerde müziği bıraktığı söylemişti. Ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladığı iddia edilen Aksu, üst üste 4 konser vermiş ve ardından müziği kesin bıraktığını söylemişti. Stüdyo olarak kullandığı evin 22 bin lira olan 2 aylık kirasını ödemediği iddia edilen Aksu'nun, 50 milyon değerinde Kanlıca’da yalısı var.

İLGİLİ HABERSezen Aksu 15 kilo verdiSezen Aksu 15 kilo verdi

İLGİLİ HABERSezen şarkıları söyledilerSezen şarkıları söylediler

Son güncelleme: 10:26 - 23.11.2016