Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Show TV yayın akışı: İçerde dizisi yeni bölüm izle (17 Ekim Pazartesi)
Show TV yayın akışı: İçerde dizisi yeni bölüm izle (17 Ekim Pazartesi)
Show TV ekranlarında bugün neler var? İşte 17 Ekim tarihli Show TV yayın akışı... Show TV'de bu akşam saat 18:45'te Show Haber yayınlanacak ardından saatler 20:00'ı gösterdiğinde senaryosuyla etkileyen yeni dizi İçerde ekranlara gelecek.
Magazin 17 Ekim 2016 - 10:13

Show TV’nin 17 Ekim tarihli yayın akışı şu şekilde. Show TV’de bugün gündüz kuşağında yemek ve evlendirme programlarını bulabileceksiniz, akşam saatleri geldiğinde ise saat 18:45’te Show Haber ekrana gelecek. Yeni başlamasına rağmen izleyiciyi ekran başına toplayan İçerde dizisinde bugün yeni bölüm yayınlanacak. İçerde’de neler olacak? Melek, Akın Işık ismini deşifre eden kişinin Sarp olabileceğinden şüpheleniyor. Sarp'ın kaldığı yere giden Melek Sarp'a imalı bir takım sorular soruyor. Bakalım yeni bölümde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor.

SHOW TV CANLI İZLE

SHOW TV YAYIN AKIŞI 17 EKİM

07:15 Gelin Evi
09:30 Zahide Yetiş’le
12:00 Nursel’in Evi
13:00 Gelin Evi
15:00 Evleneceksen Gel
18:45 Show Haber
20:00 İçerde
00:15 Cesur Yürek
02:30 Arkadaşlar İyidir
04:45 Gülümse Yeter

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 4. bölümünde; Füsun, Sarp’ın polis olmak yerine Celal’in adamı olmasından dolayı üzüntü içindedir. Bir sabah rahatsızlanır, bayılır. Eylem hemen Füsun’u hastaneye kaldırır. Bu arada Sarp ormanda yaşanan olaydan sonra Yeşim’in şoförlüğünü yapmak üzere Celal tarafından görevlendirilmiştir. İyileşir iyileşmez yeni görevine başlar. Mert’in; Füsun ve Eylem’le yakınlığını fark eden Celal, Mert’i hiç olmadık bir yerde görünce çok sinirlenir. Bu konuda Mert’i cezalandırmaya karar verir. Melek’e aşık olan Davut, Sarp’la ikisini göl evinde gördüğünden beri Sarp’a karşı dolmaktadır. Melek’e bu konuda bir hamle yapmaya karar verir. Füsun’un rahatsızlanmasının üzerine annesini daha fazla üzmek istemeyen Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir. Bunu sezen Yusuf Müdür’ün bir planı vardır.