Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Can Atatürk Havalimanı’ndaki anma alanına karanfil bıraktı, gözyaşlarına hakim olamadı
Sibel Can Atatürk Havalimanı’ndaki anma alanına karanfil bıraktı, gözyaşlarına hakim olamadı
Yaşanan terör saldırısından sonra önceki gün Atatürk Havaalanı'na giden Sibel Can gözyaşlarına hakim olamadı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 30 Haziran 2016 - 14:55

Havaalanında yaşanan dehşet saldırı sonrası oluşan ortamı ve enkazı görünce gözleri dolan Sibel Can, hayatını kaybedenler için yapılan anma alanında ise gözyaşlarına hakim olamadı.

sibel-can-ic-2

Can, Ramazan Bayramı’nda vereceği konserler öncesinde kızı Melisa Ural’la Monaco’ya giderken anma alanına karanfil bıraktı. Saldırıda yaralananların içinde tanıdıkları olduğunu belirten şarkıcı, “İlk gün acı haberle kötü olduk. Burada çalışan tanıdıklarımdan bazıları terör saldırısında yaralandı. O yüzden acım çok daha fazla katlandı” dedi.

sibel-can-ic

‘TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU’

Anma alanında dua eden Sibel Can, “Gerçekten çok büyük acı… Buraya gelince tüylerim diken diken oldu. Biz bu halde perişan durumdaysak, hayatını kaybedenlerin yakınları ne halde olduklarını düşünemiyorum. Türk milletinin başı sağolsun. Ben de dua etmek istedim. Konuşacak halim yok. Derin üzüntü içerisindeyim. Lütfen daha fazla soru sormayın” gazetecilerinden ricada bulundu.

sibel-can-ic-4