Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Can kızı Melisa Ural’ın doğum gününü sosyal medyada kutladı
Sibel Can kızı Melisa Ural’ın doğum gününü sosyal medyada kutladı
Ünlü sanatçı Sibel Can, kızı Melisa Ural'ın doğum gününü sosyal medya hesabından duygusal bir yazıyla kutladı.
Burcu ÖZEN
Magazin 22 Ağustos 2016 - 12:36

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın, Hakan Ural'dan olan kızı Melisa Ural, basının önünde büyüyen ünlü çocuklarından… Küçücük bir kızken, şimdi annesi kadar güzel bir genç kadın oldu. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla da adından sıkça söz ettisen Melisa’nın bugün doğum günü. Ünlü sanatçı Sibel Can, kızının doğum gününü sosyal medyadan kutladı.

KIZI OLMALI İNSANIN, SENİN GİBİ

Melisa ile çekilmiş eski bir fotoğrafı paylaşan Can, fotoğrafa; “Bir kızı olmalı insanın, Melisa senin gibi annesinin prensesi güzel kalpli kızım… Alabildiğine sadık, vefakar, merhametli, hepimizin küçük annesi. Alabildiğine zorlu ve nazenin.
Kızı olmalı insanın, senin gibi… Canını emanet ettiğin, elin, ayağın, gözün kulağın, her şeyin. Hata yaptığında gözlerinin içine baktığın, bakar bakmaz masumiyetiyle saniyeler içinde eridiğin, vefasına taptığın. Kızı olmalı insanın,senin gibi… Canıyla canlandığın, varlığıyla anlamlandığın özlemiyle ve iç çekişlerinle dağ dağ efkarlandığın. Kızı olmalı insanın, senin gibi…

Melek kalpli prensesim @melissaural iyiki doğmuşsun seni çok seviyorum güzel kızım… Allah seni her zaman kanatlarının altında korusun. İyi ki doğdun.”

Son güncelleme: 12:38 - 22.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.