Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Can’ın eski eşi Sulhi Aksüt ilk defa yakalandı
Sibel Can’ın eski eşi Sulhi Aksüt ilk defa yakalandı
Şarkıcı Sibel Can'la 10 yıl evli kaldıktan sonra ayrılık kararı alan işadamı Sulhi Aksüt yanında genç bir kadınla görüntülendi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 9 Kasım 2016 - 13:48

Önceki gece yanında genç bir kadın ile Jash Restoran’da 6.30 saat kalan Sulhi Aksüt, ara sıra mekanın kapısına çıkarak sigara içti. Bu sıralarda magazin muhabirleri tarafından görüntülenen işadamının keyfi yerinde görünüyordu. Gecenin ilerleyen saatlerinde, mekandan ayrılmak üzere kapıya gelen ikili flaşlar patlamaya başlayınca ne yapacağını şaşırdı. Aksüt önce mekana geri dönmek istedi ancak daha sonra vazgeçti.

sulhi-aksut-ic

UZUN YILLAR SONRA İLK KARE

Sibel Can’la boşanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen Sulhi Aksüt, şimdiye kadar özel hayatına dair bir kareyle görüntülenmemişti. İlk defa görüntülenen Sulhi Aksüt, ne yapacağını şaşırmış bir halde valenin getirdiği aracına bindi. Görüntülendiği için moralinin çok bozuk olduğu belli olan Sulhi Aksüt, patlayan flaşlar sonrası adeta dondu kaldı.

sulhi-aksut-ic-3
Aksüt, yanındaki kadın ile aracına bindikten sonra sinirini arabasından çıkarmaya karar vermiş olacak ki gaza basıp patinaj çekerek gazetecilerin yanından ayrıldı. Sibel Can’la 10 yıl evli kaldıktan sonra altı celsede boşanan Sulhi Aksüt’ün Can’dan Emir isminde bir oğlu var.

İLGİLİ HABERSibel Can'dan oğlu Engincan'a bir milyon dolarlık mezuniyet hediyesiSibel Can’dan oğlu Engincan’a bir milyon dolarlık mezuniyet hediyesi