Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla Ankara ve İstanbul’da iki konser verecek
Sıla Ankara ve İstanbul’da iki konser verecek
Yenikapı mitingi hakkında söyledikleri yüzünden konserleri iptal edilen Sıla, kötü günleri atlattı ve konser sayısını birden ikiye çıkardı.
Magazin 1 Kasım 2016 - 16:09

Türk Pop müziğinin başarılı ismi Sıla, hayranları ile buluşmaya kaldığı yerden devam ediyor. Kerki Production ve Solfej Organizasyon ile iki İzmir konseri ve Avrupa turnesi sonrası önce Ankara Congresium 'da sahne alacak olan Sıla 5-6 Kasım'da hayranlarının karşısına çıkacak.

Ardından da 11 Kasım ve 30 Kasım'da İstanbul Volkswagen Arena'da sevenleriyle buluşacak. Ankara ve İstanbul konserleri yoğun ilgi nedeniyle bir günden iki güne çıkarıldı.  Sıla hayranları Ankara ve İstanbul'da ünlü şarkıcının dillere dolanan şarkılarını doyasıya dinleyecek.

Yoğun ilgi gören konserlerin bilet fiyatları, 75 tl ile 225 tl arasında değişiyor. Konserlerin tamamı, Kerki Production ve Solfej Organizasyon tarafından yapılacaktır.