Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla’nın konserleri bir bir iptal ediliyor
Sıla’nın konserleri bir bir iptal ediliyor
Darbeye karşı olduğunu ancak Yenikapı'da düzenlenen 'demokrasi nöbeti'nde yer almayacağını açıklayan Sıla'nın yaptığı konser sözleşmeleri bir bir iptal ediliyor.
Magazin 11 Ağustos 2016 - 12:19

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılmayacağını açıklarken “Böyle bir şovun içinde olmayacağım” diyen Sıla, aldığı tepkilere yanıt verdi: “Demokrasi demiyor muyuz? Ben de fikrimi söyledim işte. Sözümün arkasındayım.”

7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne sanat dünyasından çok sayıda isim katılmış, Sıla ise birkaç gün önce yaptığı açıklamada orada olmayacağını belirterek “Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” demişti. Bu açıklaması özellikle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Sıla, tepkilere önceki gün çıktığı alışveriş turunda yanıt verdi.

sila

İSTEYEN YANLIŞ TARAFA ÇEKTİ

Nişantaşı'nda bir mağazadan çıkarken görüntülenen Sıla, konuyla ilgili sorular üzerine şöyle konuştu: “Bu konuyla ilgili izahat vermek istemiyorum. Yanlış tarafa çekmek isteyen, tabii ki yanlış tarafa çekti. Ama ben sözümün arkasındayım. Demokrasi demiyor muyuz? Ben de fikrimi, düşündüğümü söyledim işte.”

YORUMLARI KAPADI

Instagram'daki paylaşımlarının altına yazılan hakaret içerikli yorumlar, Sıla'yı sinirlendirdi. Ünlü şarkıcı, Instagram'ın yeni özelliğini kullanarak hesabındaki paylaşımlarını yoruma kapattı. Takipçileri artık Sıla'nın paylaştığı video ve fotoğrafların altına yorum yazamıyor.

SÖZLEŞMELERİ FESH EDİLMEYE BAŞLADI

Ankara’da bir alışveriş merkezi Sıla ile bir ay önce imzaladığı konser sözleşmesini tek taraflı fesh etti. Ve AVM yetkilileri “Yenikapı’yı şov olarak gören sanatçıya, AVM’mizde şov yapma imkanı tanımama kararı aldık” açıklamasını yaptılar. Bu açıklamadan kısa süre sonra ise Sıla Gençoğlu’nun İstanbul ve Bursa’daki konserlerinin de iptal edildiği bilgisi geldi.

Son güncelleme: 15:41 - 11.08.2016