Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla ile Ziynet Sali’nin arasına ‘demokrasi’ girdi
Sıla ile Ziynet Sali’nin arasına ‘demokrasi’ girdi
Yenikapı'daki 'demokrasi mitingi' ile açıklamaları yüzünden tepki gören Sıla'yı yakın dostu Ziynet Sali de eleştirmişti. Bu eleştiri ikili arasına soğuk rüzgarlar soktu.
Magazin 4 Eylül 2016 - 09:42

Bir dönem aralarından su sızmayan, buldukları her fırsatta bir araya gelen ve hatta birlikte röportajlar veren Sıla ile Ziynet Sali küstü. Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkındaki “Böyle bir şovun içinde yer almam” açıklaması nedeniyle eleştiri oklarına hedef olan Sıla, kendisine tepki gösteren birçok sanatçı arkadaşıyla birlikte Ziynet Sali'yi de hayatından çıkardı. Mitinge katılan Sali, arkadaşının tepki çeken sözlerinin ardından Instagram hesabında “Hoş bir söylem değil. Sıla'nın yorumu beni üzdü” açıklamasını yapmıştı.

Ziynet Sali, geçen yıl verdiği bir röportajda ise Sıla'yla arkadaşlığı için “Huzurlu ve mutlu olmamız için erkeğe ihtiyacımız yok. Bizim Sıla ile asmış bir arkadaşlığımız var” demişti.

Son güncelleme: 22:03 - 04.09.2016