Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla, İzmir konserinde hem göze hem kulağa hitap etti
Sıla, İzmir konserinde hem göze hem kulağa hitap etti
Türk Pop Müziği'nin güçlü seslerinden Sıla Gençoğlu, İzmir'de peşpeşe verdiği konserlerinden ikincisi için dün bir kez daha İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkarak hayranlarını coşturdu.
Magazin 2 Ekim 2016 - 14:03

Geçen 7 Ağustos’ta İstanbul Yenikapı’da düzenlenen demokrasi mitingi için “Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” demesiyle gündeme gelen, sırasıyla İstanbul ve Bursa konserleri iptal olan Sıla, İzmir’de sevenlerinin karşısına ikinci kez çıktı. Bu yaşananlardan sonra İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Sıla Gençoğlu, 30 Eylül’deki konserinde olduğu gibi yine hayranlarının hem gözüne hem kulağına hitap etti. Beyaz takım içine siyah büstiyer giyerek sahneye çıkan Sıla, 3 saat sahnede kaldı.

sila-ic-10
Konser sonlarına doğru ceketini çıkartıp, büstiyeri ile konserini tamamlayan Sıla, sahne performansıyla da dikkati çekti. Sıla, birbirinden güzel hareketli parçalarıyla açıkhava tiyatrosunu dolduran hayranlarını coşturdu. Bazı şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Sıla, “Çok güzel bir akşam olsun. Güzel güzel şarkılar söyleyip, eğleneceğiz. Güzel bir anımız olacak” dedi.

sila-ic

EVLİLİK TEKLİFİNE YARDIMCI OLDU

Bu sırada, hayranlarından biri “Karışabilirler mi?” diye bağırdı. Bunun üzerine Sıla, “Karıştırma” diyerek, gülünce, hayranları da kahkahaya boğuldu. Sahnede bir hayranının kız arkadaşına evlenme teklif etmesine yardımcı olup, hayranlarından alkışlarla destek olmalarını istedi.

sila-ic-2

Sıla, konserine eski ve yeni albümündeki pek çok şarkıyı seslendirerek devam etti. Konserini, “Bunu en kısa sürede tekrarlayalım” diyerek tamamlayan Sıla, 5 Kasım’da Ankara Congressium’da 11 Kasım’da ise İstanbul Volkswagen Arena’da hayranları ile buluşacak.

sila-ic-6
Son güncelleme: 14:08 - 02.10.2016