Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla’dan yeni açıklama: Hazmedebilmiş değilim
Sıla’dan yeni açıklama: Hazmedebilmiş değilim
Ünlü şarkıcı Sıla, hakkındaki tartışmalar sonrası sosyal medya hesabı üzerinden yazılı bir açıklama yaptı. Sıla, yaptığı açıklamada, sözleriyle şehitleri ya da demokrasi nöbeti tutan vatandaşları kast etmediğini belirtti.
Magazin 11 Ağustos 2016 - 18:53

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen demokrasi mitingine, ‘Şovda yer almayacağım’ diyerek katılmayacağını ifade eden şarkıcı Sıla Gençoğlu, gelen tepkiler üzere geri adım atmayarak, ‘sözümün arkasındayım’ demişti. Bunun üzerine şarkının konser vermek üzere yaptığı anlaşmalar birer birer iptal edilmişti.

Şarkıcı konuyla ilgili son olarak akşam üzeri yaptığı açıklamada, ‘Söz konusu demecimde şehitlerimizi ya da demokrasi nöbeti tutan yurttaşlarımızı kast etmediğimi açıklamak zorunda kalmış olmayı ve kelimelerimin hoyratça çarpıtılmış olmasını hala hazmedebilmiş değilim’ dedi.

İLGİLİ HABERSıla'nın konserleri bir bir iptal ediliyorSıla’nın konserleri bir bir iptal ediliyor

İşte yapılan açıklamanın tamamı:

Demokrasiye sığınarak söylediklerrim, demokrasi mitingine katılmama gerekçemin geldiği noktayı şaşkınlık ve biraz da üzüntüyle izlemekteyim. Gündemi acılarla dolu bir ülkede sizleri bu meseleyle ilgili meşgul ediyor olmaktan da hicap duyuyorum.

Başlıksız-3

Demokrasi farklılıkları saygı duymanın, o renkli farklılıklarla omuz omuza yaşamayı becerebilmenin adıdır. Söz konusu demecimde şehitlerimizi ya da demokrasi nöbeti tutan yurttaşlarımızı kast etmediğimi açıklamak zorunda kalmış olmayı ve kelimelerimin hoyratça çarpıtılmış olmasını hala hazmedebilmiş değilim. Hakkımdaki tartışmaları bu ruh hali ve yangını ile takip etmekteyim. Demokrasi ve ahlak çerçevesinde yapılan her türlü yorum, eleştiri ve sergilenen tutum kıymetlimdir. Saygı, sevgi, iyi niyetle…

İLGİLİ HABERAylin Aslım'dan Sıla'ya destekAylin Aslım’dan Sıla’ya destek

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.