Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla’ya ilk destek CHP’li belediyeden
Sıla’ya ilk destek CHP’li belediyeden
CHP'li Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu, 'demokrasi nöbeti' için yaptığı açıklamalardan dolayı konserleri bir bir iptal edilen Sıla'ya destek verdi.
Magazin 12 Ağustos 2016 - 12:22

Yenikapı’da düzenlenen ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne; “Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” ifadesiyle katılmayacağını açıklayan Sıla’nın hedef haline geldi. Ünlü sanatçı tepki gördükten sonra da ‘sözlerimin arkasındayım’ diyerek daha da çok tepki çekti. Hatta ünlü sanatçının konserleri de bir bir iptal edilmeye başladı. Ancak ünlü sanatçıya ilk destek Kırklareli Belediye Başkanı’ndan geldi.

CHP’li Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu, Yenikapı mitingde yer almayacağını söylemesi üzerine ard arda konserleri iptal edilen Sıla’yı Kırklareli’ne davet etti.

sıla

Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Eğer Sıla Gençoğlu kabul ederse demokrasi aşığı Kırklareli’de onu ağırlamaktan onur duyarız… #SılaYalnızDeğildir” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERSıla'dan yeni açıklama: Hazmedebilmiş değilimSıla’dan yeni açıklama: Hazmedebilmiş değilim

İLGİLİ HABERSıla'nın konserleri bir bir iptal ediliyorSıla’nın konserleri bir bir iptal ediliyor

Son güncelleme: 12:27 - 12.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.