Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Sıla’yı da kendilerine benzetmişler’
‘Sıla’yı da kendilerine benzetmişler’
Geride bıraktığımız aylarda komedi oyuncusu Ahmet Kural'la birlikte olmaya başlayan Sıla, sosyal medya hesabından bir ilk paylaşıma imza attı.
Magazin 17 Eylül 2017 - 10:14

Yaşadığı aşkları gözlerden uzakta bir şekilde sürdürmeyi tercih eden Sıla sadece birkaç ay önce aşk yaşamaya başladığı komedi oyuncusu Ahmet Kural’la olan beraberliği dolu dizgin devam ediyor. Birbirlerinden bir an olsun ayrılmayan ikili nin fotoğrafları magazin sayfalarını süslerken her iki taraf da sosyal medya hesabından bu aşkla ilgili paylaşımda bulunmuyordu. Bu konuda ilk adım Sıla’dan geldi. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in arasında çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından ‘Kulis’ notuyla paylaşan Sıla’ya çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Bu yorumlar arasında belki de en ilginç olanı, Sıla’yı bu kadar farklı bir pozda belki de ilk defa gören takipçisinin yazdığı: “Sıla’yı da kendilerine benzetmişler” yorumu oldu.

sila-ic
Son güncelleme: 10:16 - 17.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.