Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Simge Fıstıkoğlu ‘Galiba ben erkeğim’ açıklamasında bulundu
Simge Fıstıkoğlu ‘Galiba ben erkeğim’ açıklamasında bulundu
Sunucu Simge Fıstıkoğlu konuk olduğu programda ilginç bir açıklamaya imza attı.
Magazin 7 Haziran 2016 - 07:00

Emre Saygı'nın sosyal medya platformu Younow'dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be'nin konuğu, ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu oldu. Normal yaşamında kadın zevklerinden uzak erkek gibi yaşamayı sevdiğini belirten Fıstıkoğlu “Markalara asla takıntım yok. Zevklerim konusunda kadınsı zevkim yok denilecek kadar az.. Alışveriş yapmayı sevmem, modayla ilgilenmiyorum, futbolu çok seviyorum ve hız tutkunuyum. Erkek gibi kadınım. Kadınlar gibi ince düşünmem ve plan yapmam. Bir olay yada bir erkek konusunda öyle demişti ama böyle mi demek istemişti diye düşünmem. Erkekler daha düz bakar ya her şeye, ben de erkek gibi bakarım. Ben baya maskülen kaldığımı hissediyorum kadınların yanında. Galiba ben erkeğim” dedi.

simge-ic

EVLİLİĞE İKNA EDEN OLMADI

Birçok kez evlilik teklifi aldığını fakat kendisini ikna edebilen doğru insanın karşısına çıkmadığını belirten Simge Fıstıkoğlu “Evlilik için ikna edebilen olmadı. Yıllar önce evliliğin eşiğinden döndüm. Evlenmeme 20 gün vardı. Sonrasında da hakikaten doğru insan çıkmadı. Ve beni ikna edemedi. Evlilik konuşulmadı mı, birçok kez konuşuldu. Hayatta her şeyin en hayırlısını isterim. Çocuk isteği olarak da, bende kadınsal bir hormon baskısı yok. Erkek gibi kadınım dememin bir sebebi de bu” dedi.

 

Son güncelleme: 12:27 - 07.06.2016