Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Akçıl, Ebru Şallı Cem Yılmaz ilişkisi hakkında ilk kez konuştu
Sinan Akçıl, Ebru Şallı Cem Yılmaz ilişkisi hakkında ilk kez konuştu
Ebru Şallı ile üç yıl birliktelikleri sona eren Sinan Akçıl, Şallı'nın Cem Yılmaz'la olan ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.
Magazin 21 Eylül 2016 - 11:19

Eski sevgilisi Ebru Şallı’ya yazdığı mektupla gündem yaratan Sinan Akçıl, önceki gün Çağla Şıkel ile Alişan’ın sunduğu ‘Her Şey Dahil’ programına konuk oldu.

Cem Yılmaz ile yeni bir ilişkiye başlayan Ebru Şallı’nın üzerine çok gidildiğini söyleyen Akçıl, şöyle konuştu:

“Ebru; kimsenin peşinde koşmaz, kimseyi kıskandırmak için bir hareket yapmaz. Aslanlar gibi iki çocuk annesi… Çok değer verdiğim bir insan. Üç yıl ilişki yaşadık ama şu anda görüşmüyoruz, düşmanlığımız da yok. Tüm bunların başlangıç sebebi, benim hatalarım oldu.”

ONA TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN…

Ayrılıklarının ardından Şallı’ya yazdığı mektupla ilgili de konuşan ünlü müzisyen, “Ebru’nun benim için yaptığı fedakarlıklar görülsün diye bir mektup yazdım. Mektubu, uçakta şarkı dinlerken, samimi duygularımla 10 dakikada yazdım. Ona teşekkür etmek istediğim için de basına verdim” diye konuştu.

İLGİLİ HABERSinan Akçıl, eski sevgilisi Ebru Şallı'ya mektup yazdıSinan Akçıl, eski sevgilisi Ebru Şallı’ya mektup yazdı

Son güncelleme: 11:27 - 21.09.2016