Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Akçıl Justin Bieber’in eski sevgilisi Alexandra Rodriquez’le reklam aşkı yaşamış
Sinan Akçıl Justin Bieber’in eski sevgilisi Alexandra Rodriquez’le reklam aşkı yaşamış
Sinan Akçıl, aşklarıyla gündemde kalmayı seviyor. Müziğinden çok birliktelikleriyle konuşulan şarkıcının, şu sıralar birlikte anıldığı ABD’li model Alexandra Rodriguez’e “Aşk yaşıyoruz” imajı yaratması için 100 bin dolar verdiği iddia edildi.
Magazin 7 Kasım 2016 - 07:24

Akçıl Miami'de çektiği klibinde ünlü modeli oynattı. İkilinin Instagram'daki samimi fotoğrafları aşk iddialarının çıkmasına neden olmuştu.

20 KASIM'DA iSTANBUL'A GELiYOR

ÜNLÜ kadınlarla yaşadığı aşklarla bilinen Sinan Akçıl, şimdi de Justin Bieber'ın eski sevgilisi Alexandra Rodriguez'le anılıyor. 20 Kasım'da Türkiye'ye geleceğini “Sinan için geliyorum” notuyla Instagram'dan duyuran güzel modelin ünlü şarkıcıyla reklam anlaşması yaptığı iddia edildi.

sinan-akcil-ic-2

AKÇIL, AŞK İMASINDA BULUNUYOR

SİNAN Akçıl, Rodriguez'le ilişkisini soran gazetecilere birliktelik imasında bulunurken, ikilinin 100 bin dolara anlaştığı ileri sürüldü. Konuşulanlara göre Rodriguez, klipte rol almasının yanı sıra İstanbul'da Sinan Akçıl'la görüntü verecek ve birliktelik imajı oluşturacak.

sinan-akcil-ic