Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Akçıl mahkeme kararını paylaştı.
Sinan Akçıl mahkeme kararını paylaştı.
Sinan Akçıl şarkı sözlerini benden çaldı diyen İbrahim Çetin Tazeler'e dava açmıştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 2 Mart 2016 - 15:51

Sinan Akçıl, 19 yaşında pek çok ünlü ismin şarkı sözlerinin kendisine ait olduğunu söyleyen Çetin Tazeler hakkında dava açmıştı. Pek çok ünlü ismin şarkılarının kendisine ait olduğunu söyleyen İbrahim Çetin Tazeler hakkında dava açan Sinan Akçıl sosyal medya üzerinden açıklamada bulunmuştu. Akçıl şimdi de sosyal medya hesabından Tazeler hakkında çıkan kararı paylaştı.

AKÇIL’IN İLK PAYLAŞIMI

Akçıl bu iddialar ilk ortaya atıldığında, “Biz derhal şizofreni raporu alınmasını istiyoruz bu zavallı çocuğa” ifadelerini kullanmıştı. Çetin Tazeler, Sinan Akçıl'ın yanı sıra Gülşen, Hande Yener, Teoman, Soner Sarıkabadayı, Mabel Matiz, Cem Adrian, Model, Sıla, Murat Boz gibi isimlerin söylediği bazı şarkıları kendisinin yazdığını iddia etmişti.

MAHKEME KARARI AÇIKLANDI

Sinan Akçıl şimdi de sosyal medya hesabından mahkeme kararını açıkladı. İşte o paylaşım: “Burası MUZ cumhuriyeti değil, Adli tıp raporu gelmiş..bu zavallı çocuğun kariyeri başlamadan bitmiş oldu..hiç bir el yazısı ona ait çıkmadı,sırada şizofreni raporu var bekliyoruz..tesekkurler Adalet bakanlığı ve en büyük teşekkür bir numaralı adalet kadını avseyda şeyda yıldırım a..Gangam style şarkısı da aklanmış oldu beyonce ve lady gaga da rahat etmiştir.sevgimle ve anneler-babalar bizi çok sevenler olabilir ama hastalık derecesine gelenlere dikkat edin.”

Son güncelleme: 15:53 - 02.03.2016