Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Akçıl sosyal medya hesabından F-16 pilotunu sordu
Sinan Akçıl sosyal medya hesabından F-16 pilotunu sordu
Sinan Akçıl sosyal medya hesabından yazdıklarıyla meslektaşlarına uyarıda bulundu.
Erdinç YAPAN
Magazin 18 Temmuz 2016 - 09:25

Geride bıraktığımız gün gerçekleşen ve şokları halen devam eden ‘Darbe girişimi’ sonrası pek çok ünlü isim sosyal medya hesabından konuyla ilgili hislerini paylaştı. Kimileri konuya fazlaca girmemeye gayret ederek yaşananlar sonrası ‘Türk Bayrağı’ paylaşmakla yetinirken, kimileri de Sinan Akçıl gibi dobra paylaşımlarda bulundu. Hatta Akçıl kendisi gibi dobra olmayan isimleri de sosyal medya hesabından şu sözlerle eleştirdi:

İLGİLİ HABERBirce Akalay darbe girişimi sonrası sosyal medyadaki linç girişimleri hakkında konuştuBirce Akalay darbe girişimi sonrası sosyal medyadaki linç girişimleri hakkında konuştu

“Oraya da dokunmayayım buraya da, bir bayrak resmi koyayım, albüm zamanı sıkıntı olmasın… Çıkın bu kafadan vatan söz konusuyken gerçek olun. Çekinecek bir şey yok, yazın vatan sevginizi sevgili camia. En çok hit şarkıyı ben yapmışım, kötü bir şey olmuyor kesin bilgi rahat olun. Ben en çok, meclise bombayı atan F-16 pilotunu merak ediyorum, o kimdir? O parmak o düğmeye nasıl bastı? Beyni var mıydı? Ya da vatan sevgisi? Ruhlarınız şad olsun. 7 kahraman polis 2 ihanetçi olmayan kahraman asker şehidimizin cenazesi var. Cennet olsun.”