Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Çetin Bodrum’a çadır kurdu
Sinan Çetin Bodrum’a çadır kurdu
Ünlü yönetmen Sinan Çetin ve eşi Rebecca Çetin Bodrum'da lüks oteller ve tanınmış plajlar yerine tatil için kamp alanını seçti. Oğullarının tutuklanması nedeniyle morali bozuk olan çift, gözlerden uzak tatil yapıyor.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 8 Temmuz 2016 - 07:51

Gazetecilere yakalanmamak için gizlice geldikleri Gümüşlük’te plajlar yerine en uç noktadaki çadır kamp alanına giden ve orada misafir olan Sinan Çetin, isteğine ulaşamadı. Bir kamp yerindeki çadır kuran insanlarla sohbet edip onların küçük ve gizli denize girme alanında güneşlenen Rebecca Çetin ve Sinan Çetin, görüntülenmekten kurtulamadı. Gümüşlük tepelerine çıkıp telefonla konuşan ve araziyi inceleyen Sinan Çetin esintide serinledi. Tırmandığı kayalıklarda çevreye rahatsızlık vermemek için telefonla konuştuğu öğrenilen Sinan Çetin daha sonra eşi ile Gümüşlük’ten ayrıldı. Issız kumsalda denize giren ve güneşlendikten sonra yoga yapan Rebecca Çetin görüntülendiğinin farkına varmadı.

sinan-cetin-ic

YOGA YAPTI

Gazetecilere yakalanmamak için Gümüşlük’te plajlar yerine bir çadır kamp alanını seçen çiftten Rebecca Çetin, bol bol güneşlenip yoga yaptı. Ünlü yönetmen ise plajda tişörtünü bile çıkarmadı. Moralinin bozuk olduğu gözlemlenen Çetin, saatlerce telefonla görüştü.

sinan-cetin-ic-3