Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Çetin’in başı oğullarıyla dertte
Sinan Çetin’in başı oğullarıyla dertte
Rüzgar'ın yerini Orfeo almaya hazırlanıyor
Emre ÇEVİK
Magazin 11 Haziran 2016 - 08:32

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, geçtiğimiz Ocak ayında alkollü olarak direksiyon başına geçmiş ve İstanbul Beşiktaş’ta feci bir kaza’ya karışmıştı. Bir polisin şehit olduğu ve bir polisinde ağır yaralandığı trafik kazasının ardından Rüzgar Çetin, cezaevine gönderilmişti. Bu kez küçük oğlu Orfeo Çetin önceki akşam alkollü olarak direksiyon başına geçti ve adeta tehlike saçtı.

orfeo-cetin

ABİSİ CEZA EVİNDE, KENDİSİ ALEMDE

Geçtiğimiz akşam 21:00 sularında  arkadaş grubuyla Bebek’de bulunan Lucca bar’a gelen Orfeo Çetin sabah saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Alkollü olmasına rağmen , direksiyon başına geçmekten çekinmeyen Çetin, kendi arabasıyla sıkış tıkış Arnavutköy’deki Bodrum Mantı’da Çorba içtiler. Çıkışta arkadaşının direksiyona ben geçeyim ısrarlarına rağmen , inat edip direksiyonu arkadaşına bırakmadı.  Yanında içeride samimi olduğu kız arkadaşı ve arkadaş grubuyla yola çıkacakken gazetecilerin patlayan flaşları ile adeta şoka giren Orfeo Çetin, Yüzünü saklamaya çalışsa da bunda başarılı olamadı ve hızlıca hareket etti. Giderken arkada oturan arkadaşları ise, camı açarak gazetecilere ağza alınmayacak küfürler savurdu.  Büyük oğlu Rüzgar Çetin’in cezaevine girmesinin ardından, benzer olayları gerçekleştiren Orfeo Çetin’in  umarsız tavırları karşısında Sinan Çetin’in tepkisi ise şimdiden merak konusu oldu. Adeta abisinin yolunda şuursuzca ilerlemeye çalışan genç Çetin’in hayatında neler olacağı ise şimdiden belli gibi.

Son güncelleme: 08:33 - 11.06.2016