Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan’dan Sıla’ya şov göndermesi
Sinan’dan Sıla’ya şov göndermesi
Yenikapı'da gerçekleştirilen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'yle ilgili paylaşımlarda bulunan Sinan Akçıl, meslektaşı Sıla'ya da göndermede bulundu.
Erdinç YAPAN
Magazin 8 Ağustos 2016 - 08:12

Milyonlarca insanın akın ettiği Yenikapı gerek Türk gerekse Dünya tarihinde çok büyük ve önemli bir geceye tanıklık etti. Herkesin tek bir ağızdan darbe girişimini lanetlediği ve demokrasiye sahip çıktığı gecede ünlü isimler de boy gösterdi. Demokrasi nöbetlerinin pek çoğuna katılan isimlerin Yenikapı’da da paylaşımlar yaptığı gece pek çok ilke sahne olurken şarkıcı Sinan Akçıl’ın mitingle ilgili paylaşımları da dikkat çekti. Mitingden bir gün önce “Hayır katılmayacağım. Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” şeklinde bir açıklama yapan Sıla’ya göndermede bulunan Sinan Akçıl’ın paylaşımları şöyle oldu:

Kırmızı ve beyazı sonsuza dek en sevdiği renk kabul eden herkese millet adına sonsuza kadar teşekkürler.

Sözün bittiği yer… Haydi gel de çaldığın F-16’larla tekrar hainlik yap bakalım, bu halkın siperi dünyaya bedel

Bugün milletimizin demokrasiye, birliğe, hainlere ders vermeye açılan kapısının adı Yenikapı, gerisini bugün için şov diyenler düşünsün

sinan-akcil-ic
sinan-akcil-ic-2

Son güncelleme: 08:13 - 08.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.