Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem kahveye tuz koydu mu?
Sinem kahveye tuz koydu mu?
Sinem Kobal kız isteme merasimi sonrası arkadaşları ile birlikte görüntülendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 16 Şubat 2016 - 07:50

Bir yıldır birlikte olan, yeni yıla evlenme kararıyla giren çift evliliğe ilk adımı sevgililer gününde attı. İmirzalıoğlu’nun ailesini alarak Kobal ailesinin Acıbadem’deki evine gitti. Kız istemeye üç araçlık bir konvoyla gelen İmirzalıoğlu, apartmanın önünde basın mensuplarına görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Sinem Kobal
Ünlü oyuncu önce sinirlenerek “Bu gün benim mutlu günüm hayırlı bir iş için geldik, gölge düşsün istemiyorum” dedi ve ardından da basın mensuplarına poz verdi. Babası Mustafa, annesi Yıldız, ablası Yasemin, abisi Derviş ve yengesi Özge İmirzalıoğlu’yla Sinem Kobal’ın ailesine ait olan ‘Sinem’ adlı apartmana gelen Kenan İmirzalıoğlu’nun tedirgin halleri dikkat çekti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

TUZLU KAHVE SORUSU GÜLDÜRDÜ

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, Sevgililer Günü'nde aile arasında nişanlandı. Kobal, o gün kahvaltı sonrası soluğu Kuruçeşme'deki kuaföründe aldı. Yakın arkadaşları Cemre Kemer ve Burçin Terzioğlu'nun da yalnız bırakmadığı oyuncu, saç ve makyajını yaptırdıktan sonra oradan ayrıldı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
İmirzalıoğlu da akşam saatlerinde üç araçlık konvoyla Kobal ailesinin Acıbadem'deki evine gitti. Kobal, gecenin sonunda kapıda bekleyen muhabirlerin “Tuzlu kahve yaptınız mı?”sorusuna gülümseyerek “İyi akşamlar” yanıtını verdi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Son güncelleme: 08:30 - 16.02.2016