Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem Kobal kuaförüne yasak getirdi
Sinem Kobal kuaförüne yasak getirdi
Cumartesi günü Cunda adasında Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girecek olan Sinem Kobal kuaförüne ambargo koydu.
Emre ÇEVİK
Magazin 10 Mayıs 2016 - 10:07

Gelin başı için yıllardır çalıştığı kuförü Erhan Delen ile anlaştığı öğrenilen Kobal, aynı kuaförle çalışan arkadaşlarının kuaförüyle düğün için çalışmamasını istedi. Gelin başına benzer bir saç riskin böylelikle ortadan kaldırmış olan Sinem Kobal, arkadaşlarını ve kuaförünü zor durumda bıraktı.Düğüne çok az bir süre kuaför arayışlarına başlayan konuklardan bazılarının Cunda'ya getirecek kuaför bulmakta zorlandıkları ve bu durumdan rahatsız oldukları öğrenildi. Saçlarını Erhan Delen'e teslim eden ünlüler arasında Burçin Terzioğlu, Eliz Sakuçoğlu, Merve Boloğur,Demet Özdemir, Bengü gibi isimler yer alıyor.

 

DÖRT SAATTE BİTECEK

Cunda adasında Ortunç Otelde dünya evine girecek olan sinem Kobal'ın saçı için adaya dört kişilik kuaför ekibi gideceği öğrenildi. Saat 12'de yapımına başlanacak saç için Sinem Kobal, 4 saat süre biçti. Saç yapımının ardından 2 saat otel bahçesinde yapılacak fotoğraf çekimin ardından düğüne geçilecek.