Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu düğünü hakkında Seren Serengil’den ilginç yorum
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu düğünü hakkında Seren Serengil’den ilginç yorum
Seren Serengil, magazin dünyasının yakından takip ettiği Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun düğünü hakkında yazdı.
Erdinç YAPAN
Magazin 15 Mayıs 2016 - 09:22

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, önceki gün Cunda Adası’ndaki Ortunç Koyu’nda dünyaevine girdiler. Magazin dünyasından pek çok ismin katıldığı düğün sonrası ünlü isimler sosyal medya hesaplarından bu düğünle ilgili paylaşımlarda bulundu. Ancak bunlar arasında belki de en dikkat çekici olan Seren Serengil’in yazdıkları oldu. Sinem Kobal’ın evliliğine kadar olan süreci kendince yorumlayan Serengil, Kenan İmirzalıoğlu üzerinden Arda Turan’a gönderme yapmayı da ihmal etmedi. İşte Seren Serengil’in yazdıkları:

sinem-kobal-ic

Güzel Sinem … tanımıyorum kendisini ama zamanında üzülmüştüm onun için..Yıllarını verdikten sonra ayrılmak zorunda kalmıştı.. Birsürü haber okumuştuk yok aile istemedi yok nikah ertelendi diye..Bugün Kenan’la evleniyor haberine bu kadar sevineceğimi bilseydim o gün onun için bu kadar üzülmezdim. Haksızlık yapılmıştı ona diye hiç tanımadan onun tarafında olmuştum.

Hani bazen özlü sözlü sözler döner ya şu sosyal medyada “Dün olmadığı için üzüldüğün şeye gün gelir şükredersin”diye. Bugün gördüğüm manzara ve final bu cümleyi hatırlattı bana. Seni seven bir adamın elinden tutuşu sana sahip çıkışı sana hak ettiğin değeri verişi ve sana sahip oluş şekli bile farklıdır. Onun gözleri de kulakları da en yakınlarına gerekirse ailesine bile kötü olan tüm sözler için kapalıdır. Çünkü o artık sadece kalbiyle görür. Ben bu resimlerde adam gibi seven bir adam gördüm. Geldim sevdim aldım diyebilen.

Sevdiğinin öncesiyle ilgili değil, ama ömrünün diğer kalanında olmayı becerebilen kimseye kulak asmadan kararlarını kendi alabilen, sevdiği kadını nikah masasına gururla taşıyabilen bir adam gördüm. Demek ki “her nasip vaktine esirmiş” diye boşuna dememişler. Bu güzel Sinem’i hak eden Kenanmış…Demek ki sevmek seviyorum demekle olmazmış sevmek o yüreğe sahip olmakmış. Mutluluklar dilerim.

Son güncelleme: 10:35 - 15.05.2016