Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem Kobaloğlu eşi Kenan İmirzalıoğlu için oldukça detaylı bir pasta hazırlattı
Sinem Kobaloğlu eşi Kenan İmirzalıoğlu için oldukça detaylı bir pasta hazırlattı
Sinem Kobaloğlu, eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun doğum günü için ilginç bir pasta hazırlatmış.
Magazin 28 Haziran 2016 - 11:17

Mayıs ayında Ayvalık Cunda Adası’nda dünya evine giren Sinem Kobaloğlu ve Kenan İmirzalıoğlu cicim aylarını yaşamaya devam ediyor. Evliliklerinden bu yana magazin basınına pek malzeme vermeye ikili şimdilerde birbirlerine yaptıkları jestlerle gündeme geliyor. Bir süre önce kocasına pahalı bir saat hediye eden Sinem Kobaloğlu şimdi de Kenan İmirzalıoğlu’nun doğum günü için hazırlattığı pastayla gündemde.

sinem pasta

Eşinin 17 Haziran olan doğum günü için pasta hazırlatan Sinem Kobal, doğum günü pastasında neredeyse tüm detayları düşünmüş. Pastada; fanatik Galatasaraylı olan Kenan İmirzalıoğlu için sarı kırmızı bir top, rol aldığı ‘Karadayı’ dizisindeki imajına ithafen bıyık, arkadaşlarıyla sürekli PlayStation partileri yaptığı için joystick, denizi sevdiği için de gemi figürleri ve çiftin düğün fotoğrafı da yer aldı. Güzel oyuncu ayrıca pastaya ‘Nice yaşlara kocam’ notunu yazdırmış.