Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem Öztürk sosyal medyada olmadan daha mutlu
Sinem Öztürk sosyal medyada olmadan daha mutlu
Sinem Öztürk, geçen ay sürpriz yaparak evlendiği reklamcı eşi Mustafa Uslu ile çıktığı Almanya tatili öncesi Atatürk Havalimanı'ndaydı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 5 Temmuz 2016 - 15:12

Bilet işlemlerini yaptıran çift ardından geçen hafta Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenler için açılan taziye masasında duygusal anlar yaşadı. Saldırıda hayatını kaybedenlerin fotoğrafları ile karanfillerin olduğu masanın başına gelen ikili burada dua etti.

sinemozturk
Burada gözleri dolan ikili ardından uçaklarına yetişmek üzere pasaport noktasına geçti. Sinem Öztürk rol aldığı ‘Kiralık Aşk’ dizisinin önümüzdeki sezon da devam edeceğini ve diziden ayrılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Öztürk geçen aylarda kapattığı Instagram hesabını açmayı düşünmediği de ifade edip “Evet hesabım kapalı böyle daha huzurluyum. Açmayı da düşünmüyorum. Bir süre fake hesap çıkmış hepsi yalan” dedi.

sinem