Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk konusu ve oyuncu kadrosu! Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?
Siyah Beyaz Aşk konusu ve oyuncu kadrosu! Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor? Oyuncuları kimler?
Kanal D'nin yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlayacak merak ediliyor. Siyah Beyaz Aşk ilk bölüm fragmanındaki dans ile gündeme oturdu. Peki oyuncuları kimler? Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncu kadrosu...
Magazin 8 Eylül 2017 - 18:00

Siyah ile beyaz kadar zıt olan iki insanın hikayesini anlatan Siyah Beyaz Aşk Kanal D ekranlarında başlıyor. İlk fragmanı ile ilgi çeken dizinin konusu ve oyuncuları merak ediyor. Siyah Beyaz Aşk dizisi oyuncuları kimler, konusu ne gibi sorular google üzerinen en çık araştırıla konuların arasına girdi.  Sevmeyi unutmuş Ferhat'la; yüreği sevgi dolu doktor Aslı'nın hikayesi ne zaman başlayacak. Dizinin ilk bölüm fragmanını, oyuncu kadrosunu ve konusunu haberimizde bulabilirsiniz. Peki Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlayacak?

SİYAH BEYAZ AŞK OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay'ın yanı sıra Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç'ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstlenirken, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme alıyor.

birce-akalay-sli

DİZİNİN KONUSU

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Siyah Beyaz Aşk yakında Kanal D’de başlıyor! Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMANI


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.