Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Snapchat’te takip etmeniz gereken ünlüler
Snapchat’te takip etmeniz gereken ünlüler
Son dönemin gözde sosyal medya uygulaması Snapchat, ünlü isimlerin de favorisi olmayı başardı.
Burcu ÖZEN
Magazin 5 Mart 2016 - 14:50

Facebook’un yerini hiçbir şey almaz derken Twitter ve Instagram’ın hızlı çıkış yaptığı ve Facebook’un popülaritesinin zedelendiğini anımsayanlar var mı?

Sosyal medyanın hayatımızı bu kadar içine alacağını bilemezdik elbette… Fotoğraf paylaşma hikayelerinin yerini, reklamlar almaya başladı ve tabii dahası var; artık hepsi birer haber kaynağı oldu.

Son zamanların en yeni gözdesi ise Snapchat! Bazıları bu yeni dünyaya çoktan dahil oldu ve kendi anlık hikayelerini paylaşmaya başladı bile! Bu uygulamada kullanıcılar çektikleri fotoğraf ve videoların üzerine not ekleme imkanı buluyor. Bu anlık paylaşımların da belli bir süresi var. (1-10 sn gibi). Önemli özelliklerinden birisi, sizin gönderdiğiniz mesajın, belli bir süreliğine karşı tarafta görünmesidir. Karşı tarafın kaç saniye göreceğini siz belirlersiniz.

Yavaş yavaş Instagram’ı bile sollayan bu uygulama, ünlü isimlerin de favorilerinden. Anlık paylaşımlarını ve eğlenceli videolarını paylaşan ünlü isimlerden bazılarını kaçırmamanızda fayda var. İşte Snapchat’te takibe almanız gereken ünlü isimler…

KİMLER SNAP’TE?

İrem Derici: iremdericii

Kıvanç Tatlıtuğ: tatlitugkivanc

Mustafa Ceceli: mustafaceceli80

Hadise: iamhadise

Pelin Akil: pelinanilaa

Ayşe Özyılmazel: ayseozyılmazel

Rihanna: rihanna

Kylie Jenner: kylizzlemynizzl

Justin Bieber: rickthesizzler

Jennifer Lopez: jlobts